Isıd Uluslararası Toplumun Bulaşıcı Hastalıklar

sa?l?k dan?şmanl??? deri kad?n

(Sivrisinek, bit, pire, tahtakurusu) böcekler ve keneler bulaşıcı ajanlar: virüsler (virüs chikungunya, sarı humma, dang humması, vb.) neden olduğu hastalıklar iletmek mümkün.


(Lyme hastalığı, veba, vb.) bakteriler, (sıtma, uyku hastalığı, leishmaniasis, görülen, vb.) parazit. Sırt ağrısı çok sık omurgayı destekleyen kaslar ve bağlar için zorlanma, gerginlik veya yaralanma bir arada kaynaklanır. Daha az yaygın olarak, ağrı bir hastalık ya da omurga deformitesi neden olabilir. Mesleki terapi duygusal ve fiziksel olarak sabit dengeli ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için arayan Engelliler, yeniden yapılandırma ile ilgilidir. Mesleki terapi işler farklı hastalıklar ile başkalarına hizmet yeteneklerini dava açmak isteyen insanlar tarafından alınır altında. Zihinsel hizmet ilgilendiğini ve fiziksel gelişimsel nedenlerle ya da yaşam çevrelerine değiştirmek yaralanma devre dışı. Kanla taşınan patojenler eğitim korumak ve sağlık riskleri işçileri önlemek ve tehlikeleri ve önleyici tedbirler hakkında onları eğitmek. Eğer herhangi bir tehlike varsa ve bunu yapmak için kovmayın şikayet edebilirler. Çalışanlar OSHA ve riskten korunması hükümet düzenlemeleri konusunda eğitimli olacak. Eğitim çalışmaya başlamadan önce çalışanlara verilmelidir.

(Bazen de uzun ömürlü ya da uygarlık hastalıkları denilen hastalıklar) yaşam tarzı hastalıklar sanayileşmiş ülkelerde daha fazla olmak gibi sıklığında artış görünen hastalıklardır ve insanlar daha uzun yaşıyor. Kalp hastalığı hakkındaki gerçekleri bilmek için zaman ayırdığınız önleme yardım için ilk adımlardan biridir. Savaşta size yardımcı olabilir kalp hastalığı ile ilgili bazı kolayca kazanabilirsiniz gerçekler burada. Kabartma tozu günlük doz romatoid artrit gibi otoimmün hastalıklar yıkıcı inflamasyonu azaltmaya yardımcı olabilir, bilim adamları söylüyor. Avokado ağaçları dikim, iyi su drenajı olan bir alan seçin — toprakta çok fazla nem çeşit kök sistemine zarar verir. Gevşek, taneli toprak pH değeri 6'dan yüksek olmalıdır. 2. Bitkiler hastalıksız olduğundan emin olmak için bir bitki kreş sağlıklı ağaçlar veya kupürleri almak. Mantar sporlarının temiz toprak kirletir çünkü hastalıklı ağaçlardan bitki kupürleri. Avokado ağaçları gölgesinde yaşamak ama tam güneş büyüyen zaman sadece meyve üretebilir.

Çoğu insan bir kadar böbrek sorunları hakkında düşünme. Bu yüzden böbrek yetmezliği belirtileri tanımak çok hızlı işlem, doktorunuzun yardımı ile, böbrek sorun belirtileri ortaya çıkmaya başlar eğer öğrenmek çok önemli. Başkan Obama, hukuk içine geçen ay imzalanan bu Hasta Koruma ve Ekonomik Bakım Yasası Amerikalılar için evrensel sağlık ilerleyen büyük bir adım olsa da, dramatik faydaları en etkili, 2014 yılına kadar gitmeyecek (ve sonra da, hala teknik olarak değil "evrensel". Ama sonunda dünyanın diğer gelişmiş ülkelerin en yakalayıncaya kadar , sigortasız ve mali mücadele eden Amerikalılar yardımcı olabilecek bir iPhone uygulaması var. Gözleri ve zorluk yaşı konuşan Başkan sağlık sigortası veya doktor ziyaretleri için ödeme hastalığı hakkında üzücü hikayesi ve yetersizlik ona iletti. Açıkça konuşma zorluğu vardı çok sinirliydi çünkü hiç hastalık onun ciddiyetini duydum.

Jordan hastane Ürdünlü cerrahlar için olduğu kadar, dünya sağlamak için sınıf ve uzman eğitim genişletmek ve tıbbi ve cerrahi tesislerini artırmak için para çok büyük miktarda yatırım yapıyor. Sanat ve yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ve Aletler devlet hastaneleri sahiptir. Doktorlar çağdaş kullanın ve son derece bozuklukları bir dizi yönetimi için cerrahi yöntemler gelişmiş. İskorbüt C vitamini, askorbik asit olarak bilinen eksikliğinden kaynaklanan vitamin eksikliği hastalığıdır. C vitamini bağışıklık fonksiyonu, yara iyileşmesi ve kollajen üretimi için gereklidir. Kollajen kemik, kıkırdak, cilt ve bağ doku için gerekli bir bileşendir. Bu nedenle, C vitamini cilt tutmak önemli bir rol oynar ve sağlıklı kemikler. Ayrıca sağlıklı diş etleri ve dişleri güçlendirir. İskorbüt tüm bu dokuları etkiler. Belirtileri diş eti hastalığı, şişmiş ve kanayan diş etleri, gevşek dişleri vardır, cildin, eklem ağrısı, yavaş yara iyileşmesi ve genel halsizlik morarma. İskorbüt Amerika Birleşik Devletleri'nde yaygın değildir ama genellikle kötü beslenme ile yaşlı kişilerde görülür.

Koroner arter hastalığı kalbin kendi kan akımı daralmış veya yapı nedeniyle plak bloke olduğu bir durumdur.

Nefes ya da kalp krizi ağrısı (anjina), nefes darlığı, göğüs yol açabilir. İlerledikçe kalp yetmezliği, Yüksek kan basıncı neden kalıcı kalp zarar verebilir, sağlıksız kolesterol düzeyleri ve diyabet gelişme riskini artırır. Tanınmış bağımlılığı tedavi rehabilitasyon merkezleri hastalar için madde bağımlılığı tedavi sağlar. Bu hastaların tedavi ve bağımlılık mücadele için zihin yeterince güçlü olmak için yardımcı olur. Bu günlerde, alkol, uyuşturucu, kokain, eroin, vb ergen ülke genelinde yetişkinlerde ve buldu büyük bir bağımlılık vardır. L-E vitamini ile çalışan hızlı yorgunluk kurtarmak için vücut yardımcı olur Tryptophan. L-Tryptophan vücut öncelikle vücuttaki Kas faaliyetleri için kullanılan enerji, yağ asitleri dönüştürmek yardımcı olur. E vitamini, L ile çalışırken-tryptophan bedeni çabuk yorulma ve mücadele kalp hastalıklarından kurtarmak için yardımcı olacaktır.